Design a programování

 

Techno-consult

 

Naše firma se již více než 10 let zabývá oborem zařizování a vybavování obchodů v České a Slovenské republice a okolních zemích.

Za těžiště naší činnosti považujeme zařizování . supermarketů
                                                                      stavebních marketů
.                                                                     obchodních domů a obchodů všech druhů

Jako firma zabývající se zařizováním a vybavováním obchodů jsme nestranní a nezávislí, tzn nejsme zástupci ani prodejci jednoho výrobce, takže můžeme našim zákazníkům nabídnout vždy pro ně optimální systém, popř.jednotlivé prvky.


Jako základ zastupujeme a pracujeme s výrobky firem:   

  • Tegometall - D regálové systémy
  • Caddie - F nákupní vozíky,zařízení pro usměrnění pohybu zákazníků,nemocniční vozíky, hotelové vozíky.
  • Pillen - NL pokladní stoly
  • Mercovend - D mincovníky,parkovací boxy na vozíky.
  • Oechsle - D plakátovací rámečky a příslušenství.
  • Schöning - D cenové označení a dekorace.
  • Bräuer - D vlajkové stožáry


Toto jsou příklady,abychom jmenovali jen některé z našich významných partnerů,kromě toho zajišťujeme vlastní výrobu pokladních stolů TECO a spolupracujeme s různými subdodavateli v ČR se stále stoupající tendencí výroby (od drátěných prvků k vitrínám,prodejním pultům apod.). Naše služby zahrnují poradenství,plánování a projekci,až po dodávku,montáž,servis a službu zákazníkům. Díky vlastní montážní skupině,která v současnosti čítá 16 pracovníků z oboru zámečník,truhlář,elektrikář a sklenář, jsme schopni okamžitě řešit "téměř všechny problémy. V oboru pokladních stolů zaručujeme servis do 24 hodin v obvodu Prahy a Brna,přičemž tuto službu zajistíme samozřejmě i pro ostatní prvky vybavení,jako jsou např.vstupní zařízení,osvětlení,atd.
Díky našemu skladu (cca 2560m čtverečních skladové plochy) v blízkosti Prahy jsme kdykoli schopni vybavit obchod ve velmi krátké době,základní prvky vybavení máme skladem. Zabýváme se i prodejem a montáží použitého zařízení, které nakupujeme pravidelně v západní Evropě,necháme je demontovat našimi pracovníky a po repasi je nabízíme k dalšímu použití.
Potěšilo by nás,kdybychom v budoucnu mohli pracovat i pro Vás,jsme Vám k dispozici v pracovní dny v době od 7.30 - 17.00 hodin. Pro Vaše další dotazy jsme Vám ochotně k dispozici, na uvedených telefonech a e-mailové adrese

Výprodej stohovacích košů Výprodej rámečků A3